Důležité informace

Platba

Služby nejsou placeny z prostředků zdravotních pojišťoven, klient si terapii/poradenství hradí sám.

Výhodou pro klienta je v tomto případě kratší čekací lhůta na objednání, není třeba doporučení od praktického lékaře/psychiatra, setkání jsou zcela diskrétní a mohou probíhat i anonymně (stačí křestní jméno nebo přezdívka), klient nemá záznam ve zdravotní dokumentaci, informace o klientovi nejsou zpřístupněny 3. osobám.

Domluvené schůzky jsou závazné, platí se předem na účet, kartou na místě či hotově (po domluvě). Více o platbě a storno podmínkách zde - ceník.


Ochrana soukromí klienta

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR)  informuji své klienty o způsobu zacházení a zpracování jejich osobních údajů.

Pracuji s těmito informacemi o klientovi: jméno a příjmení (případně pouze jméno nebo přezdívka), věk (dobrovolně), telefon či email pro potřeby komunikace ohledně schůzek (přesuny termínů apod.). Tyto informace nejsou osobním údajem dle zákona 101/2000 Sb. a nevztahují se na ně opatření o zpracování osobních údajů.

Během sezení si dělám poznámky, které jsou nutné pro návaznost dalších sezení. Poznámky jsou anonymní, nelze podle nich identifikovat klienta třetí osobou. Třetí osoby nemají přístup k informacím o klientovi. V případě jakýchkoli dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.

Pokud si nejste jistí, zda se na mě můžete se svými obtížemi obrátit nebo pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte mě prosím telefonicky či emailem.